Opinie

„W środowisku piłkarskim wiele mówi się o trudnościach adaptacji do normalnego funkcjonowania po zakończeniu kariery, a nadal zbyt mało działań jest podejmowanych w tej dziedzinie, aby zawodowi piłkarze mieli większe szanse na wykorzystanie swoich predyspozycji w odpowiednim zawodzie, kiedy już odwieszą buty na kołek. Frelik Mental Academy to doskonała inicjatywa i ogromna szansa na zdobycie pożytecznej wiedzy, umiejętności i nowego bardzo perspektywicznego zawodu. Dlatego z przyjemnością zgodziłem się na pełnienie roli Ambasadora tego projektu.”

Marek Papszun

Zadowolenie

100%

Skuteczność

100%

Wiedza

100%

„W obecnych czasach, sam warsztat trenerski to zdecydowanie za mało w świecie piłki nożnej. Kompetencje z obszaru mentalnego oraz umiejętności świadomej komunikacji, dostosowane do nieustannie zmieniających się stylów pokoleniowych, stanowią znaczące wyzwanie dla obecnych i przyszłych trenerów. Opierając się na moich doświadczeniach, jestem przekonany, że pierwszy trener powinien posiadać zdolność umiejętnej rozmowy z piłkarzami i skutecznego zarządzania szatnią. Z różnych przyczyn trenerzy często nie podejmują decyzji o włączeniu do sztabu specjalisty ds. mentalnych. Tym bardziej, moim zdaniem, powinni oni uczestniczyć i ukończyć kurs taki jak Frelik Mental Academy, aby rozwinąć swoje kompetencje i warsztat w zakresie komunikacji z zespołem. Z pełnym przekonaniem rekomenduję ten projekt.”

Adam Nawałka

Zadowolenie

100%

Skuteczność

100%

Wiedza

100%

"Dlaczego zdecydowałem się na uczestnictwo we Frelik Mental Academy. Odpowiedź jest bardzo prosta: jako trener chcę się rozwijać, poszerzać swoją wiedzę, która pomoże mi w codziennej pracy z piłkarzami, menadżerami, rodzicami, przełożonymi. Wiem, że Paweł Frelik może mi w tym pomóc, ma nie tylko niesamowitą wiedzę, którą chce się podzielić z innymi ale ma również bardzo duże doświadczenie, które nabył podczas wieloletniej pracy w różnych dyscyplinach sportowych."

Radosław Sobolewski - uczestnik Frelik Mental Academy, 32-u krotny reprezentant Polski

Zadowolenie

100%

Skuteczność

100%

Wiedza

100%

"Zdecydowałem się na uczestnictwo we Frelik Mental Academy ponieważ uważam ją za ciekawy projekt, które może mnie rozwinąć. Jestem przekonany, że to będzie interesująca i merytoryczna dawka wiedzy."

Wojciech Kobeszko - uczestnik Frelik Mental Academy, Trener piłkarskiej reprezentacji U18

Zadowolenie

100%

Skuteczność

100%

Wiedza

100%

Zapisy i rekrutacja

FINANSOWANIE – jeżeli tylko pieniądze stoją na przeszkodzie do udziału w Kursie na trenera mentalnego to… Pomożemy Ci w zdobyciu finansowania z Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości (PFP) i Banku Gospodarstwa Krajowego.  Do 36 rat – faktyczne 0%. Umorzenie od 10 do 25% kwoty kredytu na Kurs szkoleniowy.  Zapraszamy do kontaktu.

 • ZAPISY I REKRUTACJA

  Odkryj nowe źródło dochodów i swoją ścieżkę kariery jako Certyfikowany Trener Mentalny pod skrzydłami wiodącego polskiego eksperta w dziedzinie mentalnego treningu w piłce nożnej. Działaj, decyduj – liczba miejsc w Frelik Mental Academy jest ograniczona. Zarezerwuj swoje miejsce już dziś, aby zapewnić sobie przewagę na rynku.

  Inwestowanie w siebie to najlepszy sposób na budowanie przyszłości. W naszej Akademii możesz wybrać między ekskluzywnym PROGRAMEM AKADEMII a wzbogaconym o doświadczanie STAŻEM.

  Inwestycja w Akademię wynosi 18000 zł brutto (cena obowiązuje do 31.05.24r), natomiast w Akademię z dodatkowym STAŻEM to inwestycja w wysokości 30000 zł brutto.

  Skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@superpracawpilcenoznej.pl  i dowiedz się więcej o możliwościach płatności.  

 • Jak Dołączyć do Akademii?

  Zacznij od niezobowiązującej rozmowy telefonicznej z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Ci zrozumieć, jak możesz skorzystać z naszego programu.

  O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłata zaliczki w wysokości 3000 zł w ciągu 5 dni od otrzymania pozytywnej decyzji rekrutacyjnej.

  Zgłoszenia do rekrutacji proszę kierować na adres mailowy:

  kontakt@superpracawpilcenoznej.pl

Płatności

Wpłaty proszę realizować na konto bankowe:

Frelik Mental Academy

Nr konta ING Bank Śląski: 25 1050 1979 1000 0092 6234 2257

Tytułem: Zaliczka na Frelik Mental Academy 2024 + imię i nazwisko uczestnika

Tytułem: Całość wpłaty za Frelik Mental Academy 2024 + imię i nazwisko uczestnika

Tytułem: Całość wpłaty za Frelik Mental Academy 2024 i STAŻ + imię i nazwisko uczestnika

Wyślij wiadomość